Wacław Niezgoda31.08.2015
Siri przemówi do nas po polsku w finalnej wersji iOS9? Polska premiera Apple Watch w grudniu?

Już w maju po sieci przeszła plotka, że zegarek od Apple pojawi się w naszym kraju w czerwcu. Mamy jednak końcówkę sierpnia i nadal aby zakupić zegarek Apple należy wybrać się za granicę na przykład do naszych zachodnich sąsiadów.

Czy korzystanie z tego gadżetu ma w ogóle sens w Polsce? Jak wiecie Apple Watch polega głównie na Siri, która nie obsługuje języka polskiego, co w zasadzie dla większości dyskwalifikuje zegarek już na starcie.

iW3

Jednak Krystian Kozerawski ze strony myapple.pl powołując się na wiarygodne źródło, którego nie może zdradzić, mówi, że Apple Watch pojawi się oficjalnie w Polsce już w grudniu. Mało tego! Do tego czasu usłyszymy także jak Siri przemawia do nas w naszym ojczystym języku! Podobno zamknięte testy już trwają.

Jak wiarygodnego źródła nie posiadałby Krystian Kozerawski nie są to oficjalne informacje i należy poczekać do oficjalnej imprezy „Siri give us a hint” 9 września. Chociaż muszę przyznać, że Siri w naszym języku jest bardzo długo oczekiwana i z pewnością znajdzie szerokie grono użytkowników.

Źródło: myapple.pl
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
 • Andrew

  Taa, przemówi – po grecku chyba!

  • Olek

   Po grecku też.

 • Waldemar Sinicki

  Wcześniej przemówi w języku suahili

 • Mervinmervin

  Gdy dzwonisz do Apple w Polsce po wybraniu „w celu zakupienia produktu” jest komunikat „Apple Wach wciśnij 3”

 • Gość

  „Jednak Krystian Kozerawski ze strony myapple.pl powołując się na wiarygodne źródło, którego nie może zdradzić, mówi, że Apple Watch pojawi się oficjalnie w Polsce już w grudniu. Mało tego! Do tego czasu usłyszymy także jak Siri przemawia do nas w naszym ojczystym języku! Podobno zamknięte testy już trwają.”……i gdzie te potwierdzone informacje……może w iOS 27….

  • kasowiczka

   A moim zdaniem warto wyłączyć Siri w Apple Watch – tak jak tutaj download.net.pl/jak-wlaczyc-siri-w-apple-watch-i-wydawac-komendy/n/9308/ żeby zmniejszyć zużycie baterii.