Jakub Świtek14.07.2014
Skazani na serwis Regenersis? Już nie

Największym zmartwieniem ludzi, którzy posiadają iPhone’y od operatora jest sytuacja gdy w telefonie coś się zepsuje i w ramach gwarancji powinni udać się do serwisu Regenersis, który nie cieszy się dobrą reputacją.

„Z pomocą” przyszedł serwis iMad, który w sobotę poinformował na swoim profilu, że zaczyna serwisować urządzenia kupione u operatora. Oto krótka lecz treściwa informacja:

Masz problem z iPhone zakupionym od Polskiego operatora ? Od dziś iMad pomoże Ci go rozwiązać Nie musisz odsyłać go do serwisu operatora, naprawę szybko i sprawnie załatwisz w naszych serwisach.

Warto dodać, że krakowski serwis jako jedyny w Polsce otrzymał certyfikat „Premium Authorised Service Provider” co daje mu możliwość wykonania również napraw iPhone’ów zakupionych w Stanach Zjednoczonych.

Serwisy iMad dostępne są w Krakowie oraz w Warszawie.

Aktualizacja:

Okazało się, że iMad nie jest już jedynym serwisem, który przyjmuje telefony zakupione od operatora. Teraz również taki telefon możecie również oddać do znanego wszystkim serwisu Cortland.

Źródło: facebook.com/imadpl
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Moderator na myapple.pl
Uwielbiam sprzęt Apple.

@zakino4
 • zubel

  Warto dodać, że od dziś Cortland także świadczy takie usługi

  • Jakub Świtek

   Dzięki, dodałem.

 • Teraz już tylko brakuje Apple store u nas :-P

  • Jakub Świtek

   Jestem dobrej myśli:)

 • applik

  Jak ta firma z powodu zepsutej kamery wymieniła Iphone 5 na nowy. Niestety po najniższej lini oporu wymieniła telefon ale pudełko mam ze starym IMEI. Powinni uczyć się od zachodu