Krzysiek Borek11.08.2014
Słabe recenzje aplikacji Messenger

Ostatnio informowaliśmy Was o wyłączeniu czatu z głównej aplikacji Facebooka. W wyniku tego przedsięwzięcia aplikacja Messenger zbiera same negatywne recenzje ze strony użytkowników iUrządzeń.

Według założycieli Facebooka, Messenger lepiej nadaje się do rozmów pomiędzy użytkownikami tej sieci społecznościowej. Pomimo zmiany, aplikacja nie zbiera zbyt pochlebnych recenzji. Messenger znalazł się na 1 miejscu w kategorii Darmowych aplikacji, po zmianie podejścia twórców, ale nie zmienia to faktu, że nie wszyscy są zadowoleni ze zmiany.

Użytkownicy postanowili dodać swoje 3 grosze w sekcji, przeznaczonej dla recenzji aplikacji w App Store. W tym momencie Messenger ma 1 gwiazdkę, jako ocenę, wcześniej były to 4. Wcześniejsza ocena wynikała z tego, że nie byli oni zmuszeni do korzsytania z kolejnej aplikacji.

W podobnej sytuacji jest aplikacja Swarm, przeznaczona dla Foursquare, której wyniki z recenzji to 2 gwiazdki.

Pomimo, że Messenger jest bardzo funkcjonalny, ponieważ możemy tworzyć grupy do rozmów, prowadzić rozomowy głosowe i wiele innych, użytkownicy nie są zadowoleni z poczynań twórców Facebooka.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek