Krzysiek Borek11.08.2014
Słabe recenzje aplikacji Messenger

Ostatnio informowaliśmy Was o wyłączeniu czatu z głównej aplikacji Facebooka. W wyniku tego przedsięwzięcia aplikacja Messenger zbiera same negatywne recenzje ze strony użytkowników iUrządzeń.

Według założycieli Facebooka, Messenger lepiej nadaje się do rozmów pomiędzy użytkownikami tej sieci społecznościowej. Pomimo zmiany, aplikacja nie zbiera zbyt pochlebnych recenzji. Messenger znalazł się na 1 miejscu w kategorii Darmowych aplikacji, po zmianie podejścia twórców, ale nie zmienia to faktu, że nie wszyscy są zadowoleni ze zmiany.

Użytkownicy postanowili dodać swoje 3 grosze w sekcji, przeznaczonej dla recenzji aplikacji w App Store. W tym momencie Messenger ma 1 gwiazdkę, jako ocenę, wcześniej były to 4. Wcześniejsza ocena wynikała z tego, że nie byli oni zmuszeni do korzsytania z kolejnej aplikacji.

W podobnej sytuacji jest aplikacja Swarm, przeznaczona dla Foursquare, której wyniki z recenzji to 2 gwiazdki.

Pomimo, że Messenger jest bardzo funkcjonalny, ponieważ możemy tworzyć grupy do rozmów, prowadzić rozomowy głosowe i wiele innych, użytkownicy nie są zadowoleni z poczynań twórców Facebooka.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • @Orlowskii

  Nie jest prawda to, ze Facebook zablokowal dostep do chatu przez aplikacje facebooka. Wydtarczy odinstalowac messengera i da sie znowu wysylac wiadomosci, ale niestety po paru dniach znow pojawia sie komunikat z przymusem instalacji messengera. Wtedy klikamy i zgadzamy sie na indtalacje. Po przejsciu do appstore zamykamy go i nadal mozemy uzywac facebooka do pisania.

  • Krzysiek Borek

   Tak, ale zamierzają to zrobić na większą skalę. Na razie ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych, to tylko kwestia czasu kiedy dotrze do Europy. No chyba, że masz odpowiednie rozszerzenie z Cydii i tak używasz. U mnie chat działa za pomocą obydwu aplikacji.

 • Mecenas Maciek Jasiński

  Papier i tak bije wszystko na glowe jesli chodzi o FB

 • Michał Kierzkowski

  A ja sobie używam messengera i jestem zadowolony. U mnie już jakieś pół roku temu facebook zablokował wysyłanie wiadomości z poziomu aplikacji Facebook zmuszając mnie do pobrania i używania Messangera. Na początku też podchodziłem sceptycznie do tego rozwiązania, ale przekonałem się do niego i uważam za dużo lepsze niż chat zintegrowany w aplikację facebooka, która, jeśli została wyłączona, uruchamia się wieki, kiedy messanger już po chwili jest gotowy do pracy :D

  • Krzysiek Borek

   U mnie jeszcze nie zablokowano, ale mam obydwie apki i mi to nie przeszkadza. Przyzwyczaiłem się do Messengera.

 • Denis

  Polecam zainstalować FBNoNeedMessenger z Cydii. Problem znika ;)