Krzysiek Borek26.10.2016
Słuchawki Powerbeats 3 z chipem W1 dostępne w sprzedaży

Na początku zeszłego miesiąca obok iPhone’a 7/Plus pojawiły się pierwsze słuchawki Beats z układem scalonym W1 (Bluetooth), a teraz dostępne są kolejne.

Właśnie niedawno zadebiutował model Powerbeats 3, który podobno działa 12h na jednym ładowaniu, wszystko dzięki zastosowanemu układowi, który wymyśliło sobie Apple.

Zaraz, zaraz, przecież są AirPodsy, choć z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby komuś się one podobały, a Powerbeats 3 wg mnie wyglądają troszkę lepiej. Najważniejsze, że bezprzewodowe słuchawki są ze sobą połączone kablem, ale połączenie z iPhone’em lub innym smartfonem odbywa się wyłącznie przez Bluetooth.

mnlx2

Słuchawki podobno działają 12h na jednym ładowaniu i mają wsparcie dla szybkiego ładowania baterii. Sprawia ono, że zaledwie 5 minut ładowania daje użytkownikowi godzinę słuchania ulubionych utworów. Ponadto w zestawie znajdują się dodatkowe gumki (różne rozmiary), więc każdy może je dopasować do siebie. Nie można zapomnieć o poprawkach w konstrukcji, sprawiających, że słuchawki leżą w uszach komfortowo i nie powinny z nich wypadać.

Od dziś możecie je kupić w internetowym sklepie Apple, a ich wysyłka powinna rozpocząć się między 1, a 3 listopada bieżącego roku. Warto nadmienić, że na niebieski wariant kolorystyczny trzeba czekać dłużej (do 2 do 3 tygodni). Niestety, ale cena nie jest przyjazna użytkownikowi, ponieważ wynosi 199,95$.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek