Krzysiek Borek16.09.2016
Smart Battery Case dla iPhone 7 ma wyższą pojemność od poprzedniego modelu etui

Niektórzy konsumenci zaczynają dostawać paczki ze Smart Battery Case dla iPhone’a 7 i wygląda na to, że dedykowane etui z baterią ma większą pojemność od modelu dla 6s.

Pojemność nowego modelu wynosi 2365mAh w porównaniu do 1877mAh w poprzedniku.

Wiemy, że regularna wersja siódemki ma baterię o pojemności 1960mAh, co sprawia, że sprzęt teoretycznie powinien wytrzymać dłuższy czas z dala od gniazdka, ale etui z dodatkową baterią zawsze może okazać się przydatne. Biorąc pod uwagę pojemność nowego modelu, użytkownik będzie w stanie naładować swój sprzęt tylko raz, a wtedy w etui pozostanie 17% baterii.

Apple twierdzi, że w połączeniu ze Smart Battery Case iPhone 7 wytrzyma 26h (wykonując tylko połączenia wychodzące), 22h (surfowanie po internecie za pomocą LTE) i 24h (odtwarzanie wideo). Obecnie nie jestem w stanie w to uwierzyć i musiałbym sprawdzić to osobiście, ale oczywiście mogę się mylić.

W momencie korzystania z dedykowanego etui na ekranie blokady i w centrum powiadomień pojawiają się ikony informujące użytkownika o poziomie naładowania dodatkowej baterii. Warto nadmienić, że etui w całości wykonane jest z silikonu, a wnętrze z mikrofibry.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek