Krzysiek Borek04.05.2014
SmartTap – odblokuj iPhone`a podwójnym stuknięciem w wyświetlacz

Jeżeli macie problemy z przyciskiem uspienia/odblokowania lub po prostu chcecie mieć możliwość odblokowania smartfona, jak w LG, to rozszerzenie jest dla Was.

SmartTap to najnowsze rozszerzenie, które pozwala na odblokowanie smartfona poprzez podwójne stuknięcie w jego ekran. Nie tylko tak możemy to zrobic są też inne opcje, jak np. przesuwając w góre lub w dół po ekranie.

Wszystko oczywiście możemy skonfigurować wg. swoich preferencji. Są 3 dostepne gesty, oczywiście konfiguracje znajdziemy w Ustawieniach po zainstalowaniu rozszerzenia. 2 gesty są dla wyłączonego wyświetlacza i 1 dla włączonego. Tak że do wybory mamy odblokowanie smartfona, uruchomienie aplikacji i wybudzenie wyświetlacza.

Biorąc pod uwagę zdjęcia z Ustawień wszystko jest dosyć proste, po prostu przypisujemy gest do danej akcji. Oczywiście podwójnym stuknięciem możemy też zablokować smartfona.

„Smart touch detection” na pewno okaże się przydatne, więc warto zostawić to włączone, zapobiegnie to odblokowaniu smartfona, gdy mamy go w kieszeni. Jeżeli chcecie sprawdzić rozszerzenie w akcji, zapoznajcie się z materiałem wideo poniżej.

Rozszerzenie kosztuje 1.99$, dajcie znać co sądzicie o tym rozszerzeniu.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek