Krzysiek Borek18.08.2014
Sony ma w zanadrzu kompaktową wersję tabletu Xperia Z3?

Sony nie pokazuje zbyt dużego zainteresowania rynkiem tabletów, w wyniku czego nie ma w czym wybierać. Jedynymi tabletami obecnie są Xperia Z2 Tablet i Vaio Tap 11.

Japoński producent skupiony jest na tabletach o 10″ przekątnej wyświetlacza lub większej. Choć w niedalekim czasie sytuacja może się zmienić, za sprawą mniejszego modelu, najnowszego tabletu w ich ofercie.

Użytkownicy Techtastic znaleźli informację, która może okazać się prawdziwa. Wynika z niej, że Sony pracuje nad tabletem Xperia Z3 Compact, informacja została znaleziona w instrukcji użytkownika dla głośnika Bluetooth Sony BSC10, który również pełni rolę ładowarki.

z3

Na ten moment nie istnieją dane, związane z nadchodzącym tabletem Sony, choć możemy zacząć spekulacje. Prawdopodobnie przekątna wyświetlacza nie przekroczy 8″. Kolejnym znakiem na spróbowanie sił Sony w tym polu jest Xperia Z1 Compact.

Dodatkowo mniejszy tablet różnił się będzie nie tylko rozmiarem wyświetlacza, ale także tym co znajdziemy na płycie głównej urządzenia. Miejmy nadzieje, że Sony uchyli rąbka tajemnicy na tegorocznych targach IFA w Berlinie.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek