Krzysiek Borek15.05.2016
Sony pozbędzie się również serii C i M, które zastąpi X

W lutym bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że Sony zamierza zamknąć serię Z i zastąpić ją nowo powstałą — X. Jednak wygląda na to, że również pozbędą się serii C i M, aby wszystkie nowe słuchawki pojawiły się pod nową banderą.

gsmarena_001

Informacja pojawiła się dzięki przeciekowi z prezentacji Japońskiego producenta urządzeń mobilnych i wskazuje, że wszystkie (przyszłe) urządzenia — wliczając w to sztandarowe, będą należeć do nowo powstałej rodziny. Tak będzie przynajmniej do 2018 roku.

Można też dostrzec, że nowy logotyp producenta z kraju kwitnącej wiśni będzie używany we wszystkich kampaniach marketingowych.

gsmarena_003 gsmarena_002

Nie wiem, jak rozwinie się sytuacja, ale musimy poczekać na oficjalne stanowisko Sony w tej kwestii. Mam wrażenie, że niedługo dowiemy się znacznie więcej, niż wiemy obecnie.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Bart

  w sumie to bym powiedzial iz to dobrze – bo za durzo trzaskali tych modeli ale…… Apple robi ostatnio to samo :/

  Ile to oni maja obecnie podstawowych modeli? 3?

  • krzysiekb92

   Obecnie jest tylko seria X, więc XA (budżetowiec), X (drogi średniak) i X Performance (flagowiec).

 • masi0

  Bardzo dobrze, producenci niech sie skupia na kilku modelach rocznie, dla ktorych niech wydaja zoptymalizowany system – tak jak robi (robilo) to Apple. Licze tez na czestsze aktualizacje

  • krzysiekb92

   Akurat Sony w kwestii aktualizacji nie zawodzi :) sporo ich starszego sprzętu uzyskało aktualizację do Androida Marshmallow. Przede wszystkim ich nakładka nie jest tak przeładowana funkcjami, jak u konkurencji.