Łukasz Bogacz08.02.2014
SOS Condoms – Gdy nie masz, a potrzebujesz bezpieczeństwa

Ile razy zdarzyło Wam drodzy mężczyźni mieć ochotę na przypadkową zabawę z piękną niewiastą. Problem w takich sytuacjach jest jeden. Kobiety rzadko kiedy nie pytają się wtedy o takie małe, lizakopodobne opakowanie. A co jeśli akurat nie mamy ze sobą prezerwatywy? Durex stara się rozwiązać za nas ten problem.

SOS Condoms to aplikacja, dzięki której będziemy mogli się w takich sytuacjach poratować. Działa to w bardzo prosty sposób. Pobieramy aplikację na telefon, podajemy swoją lokalizację, wybieram prezerwatywę jaką chcemy otrzymać, wybieramy sposób płatności (przelewem, lub przy odbiorze) i gotowe. Teraz pozostaje nam tylko przedłużyć grę wstępną do momentu aż zjawi się kurier z naszą „przesyłką”.

Aby jednak nie było to zbyt cudowne, to usługa ma swoje ograniczenia. Przesyłkę zamówić musimy między godziną 16 a 4 rano. W przeciwnym wypadku czeka nas standardowa wycieczka na stacje benzynową lub koniec zabawy na drugiej bazie. Drugim problemem jest sama lokalizacja usługi. Jedynym miejscem gdzie na chwilę obecną działa aplikacja (a zarazem usługa) SOS Condom jest… Dubaj. Miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czyli miejscu gdzie stosowane jest specyficzne (czyt. dla mnie kompletnie niezrozumiałe) prawo szariatu zabraniające seksu pozamałżeńskiego (kara pozbawienia wolności do 11 miesięcy)

Pocieszać może jedynie to, że na stronie producenta prezerwatyw mamy możliwość zagłosowania na kolejne miasto w którym taka usługa mogłaby zostać uruchomiona. Może Kraków?

Więcej na temat prezerwatyw Durex możecie przeczytać na stronie – drogadosiebie.pl

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Upierdliwy, niewychowany i szczery.
@lukaszbogacz