Krzysiek Borek10.03.2016
Spigen pokazał nam faktyczny wygląd iPhone SE?

Dzielą nas niecałe dwa tygodnie od debiutu iPhone’a SE, ale jeszcze nie wiemy, jak będzie wyglądał. Większość plotek mówi o połączeniu wzornictwa 5S z 6, więc rogi nowego sprzętu powinny być zaokrąglone.

Nawet schematy i przecieki etui z Chin nie ukazują faktycznego wyglądu nadchodzącej słuchawki Apple, wprowadzają one jedynie zamęt w głowie i nadal nic nie wiadomo o wzornictwie. Jednakże jeden z najpopularniejszych producentów etui może okazać się pomocny w tej kwestii.

Spigen w swojej ofercie ma wiele etui dla iGadżetów, a nawet dla modelu, którego obecnie jeszcze nie ma. Obecnie pracują nad akcesoriami dla nowego, 4 – calowego modelu, a pierwsze grafiki koncepcyjne pokazują, że trudno będzie odróżnić SE od 5S.

spigeniphonesecase1-800x773

Ogólny kształt jest taki sam, jak w przypadku dwu letniego iPhone’a 5S, można również zauważyć okrągłe przyciski regulacji głośności, przycisk zasilania na blokady i dwutonową diodę doświetlającą w kształcie drażetki. Wcześniejsze zdjęcia/schematy pokazywały, że aparat będzie wystawał poza bryłę urządzenia, ale z założonym etui ciężko to zauważyć.

Etui całkowicie okala wyświetlacz, więc ciężko zauważyć różnice w porównaniu do ostatniej słuchawki z 4 – calowym ekranem, to samo dotyczy rogów obudowy, które są niewidoczne. Portal MacRumors dzięki kontaktom z wieloma producentami etui dla iUrządzeń dotarł do informacji, związanych z rozmiarem sprzętu, który niedługo zostanie zaprezentowany. Nie będzie się w ogóle różnił od 5S, więc ciężko stwierdzić, czy wyświetlacz rzeczywiście będzie miał zaokrąglone rogi.

spigeniphonese-800x523

Wczesne projekty etui zazwyczaj realnie odzwierciedlają wygląd niezaprezentowanego jeszcze urządzenia mobilnego Apple, choć od czasu do czasu producenci mogą się pomylić. W przypadku modelu SE może tak być, ponieważ wcześniej udostępnione zdjęcia etui wyglądają inaczej, niż Spigena.

Spigen to jeden z najpopularniejszych producentów etui i ma sporo do stracenia, jeżeli się pomyli, ale wydaje mi się, że spędzili sporo czasu nad zaprojektowaniem etui, które służy również jako model pokazowy nowego iPhone’a.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek