Wacław Niezgoda22.07.2015
Spigen SGP Ultra Hybrid – etui dla iPhone 6/6 Plus

Nie jestem fanem wielkich, ochronnych obudów, powiększających naszego smartphone’a o kilkanaście milimetrów w każdą stronę. Wolę rozwiązania, które odznaczają się byciem ledwie zauważalnymi na telefonie. Takim etui jest bez wątpienia Spigen SGP Ultra Hybrid.

W pudełku znalazłem jedynie etui, które jest wykonane z miłego w dotyku poliwęglanu oraz TPU.

1

Założenie jest bardzo proste. Nie miałem wątpliwości, że mój smartphone wypadnie z niego w jakichkolwiek niekontrolowanych warunkach.

2

Nawet sam uchwyt całości był dużo pewniejszy niż „gołego” iPhone’a. Kiedy zdecydowałem się odłożyć smartphone, nie dotykał on ekranem blatu stołu.

3

Etui wystaje nad ekran, dzięki czemu nawet po przesunięciu nie znalazłem nawet najmniejszej rysy.

6

To samo tyczy się tylnego panelu, na rogach umieszczono wypustki, które delikatnie podnoszą całość.

Co więcej producent gwarantuje, że umieszczony w Spigenie smartphone, bez najmniejszego uszczerbku przeżyje twarde lądowanie na ziemi. Ma to być zasługa zastosowanej technologi Air Cushion, która amortyzuje upadek i rozprowadza siłę etui.

4

Tej funkcji osobiście nie sprawdzałem, ale ufam producentowi, że jeśli przez przypadek mój iPhone znajdzie się na ziemi, to będzie nadal bez najmniejszego śladu po przykrym incydencie.

10

Dostęp do portów jak i przycisków nie był utrudniony. Okolice portu minijack oraz lightning są odrobinę szersze, aby kable firm trzecich jak i słuchawki z szerszą końcówką nie sprawiały problemu.

9

Przyciski regulacji głośności bez większych problemów spełniały swoje zadanie.

Z pewnością Spigen SGP Ultra Hybrid będzie jednym z moich ulubionych etui, głównie dzięki zapewnieniu dobrej ochrony tak małą gabarytowo osłoną.

7

Jeśli jesteście zainteresowani etui firmy Spigen, zajrzyjcie na stronę sklepu ithings.pl, który użyczył sprzęt do testów, za co serdecznie dziękuję.

Kod rabatowy

Dzięki uprzejmości ithings.pl otrzymaliśmy także specjalny kod rabatowy na darmową wysyłkę przy zakupie któregokolwiek z produktów marki Spigen (wszystkie produkty dostępne są tutaj) . Znajdujący się poniżej kod ważny jest do końca miesiąca, więc radzimy się spieszyć z zakupami.

SPIGEN1T

Powyższy kod należy wpisać w koszyku po zaznaczeniu opcji „Mam kupon rabatowy”.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS