Michał25.08.2014
Spotify 1.6.0 już w App Store – zobacz listę zmian

Dobra wiadomość dla użytkowników Spotify. Dosłownie przed chwilą w App Store pojawiła nowa wersja aplikacji.

Spotify, to miliony utworów w zasięgu ręki. Ulubieni wykonawcy, najnowsze przeboje i nieznane dotąd utwory — wszystko to specjalnie dla Was. Naciśnij przycisk odtwarzania i strumieniuj, co tylko chcesz.

Jeśli jeszcze nie wiecie, to Spotify działa zupełnie za darmo na komórkach, tabletach i komputerach. Słuchaj wybranej muzyki niezależnie od tego, gdzie jesteś. Poniżej lista zmian.

Spotify.onetech.pl

Co nowego w wersji 1.6.0

 • New: Save whole albums to Your Music directly from the album page. Check out release year and total play time by swiping the album header.
 • New: Spotify now speaks Finnish.
 • Fictitious: This app was designed by David Hasselhoff.
Spotify Music
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Warto dodać, że działa za darmo przez 30 dni. Później kosztuje 19,99 zł ;]

 • Emil

  To i tak śmieszne pieniądze jak za ilość muzyki i możliwość słuchania offline. Przeciętny album kosztuje 35zł i zazwyczaj to tylko 80 min muzyki – ze spotify premium za 20zł/msc masz miliony mp3 ;)

 • Piotr

  Zaczelibyscie pisać artykuły o OS X czy rzeczywiście jest lepszy od Windows, porównywać platformy mobilne, co da współpraca apple z IBM, czy firmy i korporacje faktycznie wybierają OS X. Piszecie wszystko z zagranicznych stron, a własne umiejętności spostrzegania i dostrzegania faktów zanikł na tej stronie. Jest tyle tematów do napisania samemu. A nie tylko ,,dosłownie przed chwila pojawiła sie aktualizacja aplikacji” Co mi daje to ,,Dosłownie” skoro nie ma godziny kiedy udostępniono artykuł, tym bardziej daty. Portal ma potencjał ale słabo go wykorzystujące.

  • Piczak

   Mało tego, nie rozumiem w ogóle po co taka informacja skoro każdy kto używa Spotify będzie widział ze jest aktualizacja i co wnosi. To samo tyczy sie wczorajszego Pou, co mnie obchodzi lista zmian w grze o kupie? O_o