Michał19.04.2017
Spotify wprowadza nową ofertę Premium dla studentów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów muzyki wśród studentów na całym świecie, Spotify wprowadza dziś nową ofertę – Spotify Premium dla studentów – w Polsce i 32 krajach innych na całym świecie. Co to znaczy?

Od teraz studenci mogą uzyskać dostęp do katalogu ponad 30 milionów utworów, słuchać muzyki w trybie offline oraz odtwarzać utwory w wyższej jakości, bez reklam, a to wszystko dzięki Spotify Premium za jedyne 9,99 zł miesięcznie.

Wprowadzenie dedykowanej studentom oferty Spotify Premium oznacza, że od teraz studenci m.in. w Polsce mogą korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w Spotify Premium za jedyne 9,99 zł miesięcznie. Oferta jest dostępna od 19 kwietnia br. dla wszystkich studiujących. Osoby, które chcą z niej skorzystać i cieszyć się ulubioną muzyką bez ograniczeń za połowę ceny, muszą przejść proces weryfikacji na stronie spotify.com/student.

Studenci otrzymują dostęp do wszystkich funkcji Spotify Premium, czyli:

  • nieprzerwanego odtwarzania muzyki bez reklam,
  • katalogu ponad 30 milionów utworów,
  • możliwości zapisywania muzyki w trybie offline,
  • lepszej jakości dźwięku odtwarzanych utworów.

Aby usprawnić obsługę nowej oferty, Spotify nawiązało współpracę z SheerID, uznaną firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu uwierzytelniania i autoryzacji uprawnień.

Spotify wprowadza ofertę Spotify Premium dla studentów w 33 krajach na całym świecie w tym m.in. w Polsce, Czechach, Estonii, Hiszpanii oraz Francji. Tym samym zasięg oferty rozszerza się z trzech rynków (obecnie jest ona dostępna w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych) do 36. Oznacza to, że Spotify staje się serwisem z największą pod względem zasięgu geograficznego ofertą streamingu muzyki dla studentów na całym świecie.

Źródło: spotify.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz