Krzysiek Borek06.02.2017
Stabilna wersja Cydii wprowadza opłaty za wtyczki i aplikacje w iOS 10.x.x

Do niedawna wszyscy zainteresowani użytkownicy musieli grzebać w plikach systemowych, żeby kupić interesującą ich wtyczkę lub aplikację.

Na szczęście nie musicie już tego robić, wszystko za sprawą wydania stabilnej wersji Cydii wprowadzającej płatności za pośrednictwem PayPal.

Wygląda na to, że wysoka stabilność Yalu102 sprawiła, że autor Cydii postanowił wydać stabilną wersję, która uprości kupowanie wtyczek i aplikacji. Najnowsza wersja jest już dostępna, więc radzę wykonać aktualizację z obecnej. Zresztą powinna wam wpaść automatyczne pod warunkiem, że nie usunęliście domyślnego źródła z aplikacji. Pamiętajcie, że Cydia 1.1.28 nie jest wymagana do opłacania wtyczek/aplikacji po pobraniu, ponieważ tym zajmuje się bezpośrednio Saurik przez dedykowany płatnościom serwer. Użytkownicy na starszych wersjach oprogramowania układowego również otrzymają aktualizację, choć ona również nie jest wymagana do wprowadzania opłat.

Wprowadzenie opłat za wtyczki i aplikacje na iOS 10 nie oznacza, że nagle wszystkie będą kompatybilne z w miarę najnowszą wersją oprogramowania układowego dla urządzeń mobilnych Apple. Autorzy muszą pamiętać o dodaniu zgodności z płatnościami i dopiero wtedy można będzie je nabyć i wesprzeć ciężką pracę autora/autorów. Saurik po prostu dodał wsparcie dla swojej infrastruktury, a teraz wszystko zależy od autorów poszczególnych wtyczek i aplikacji.

 

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Sibul

  Najważniejsze jest 64 bitowa :), ale i tak pojawia się tak jak zawsze błąd Czernej klawiatury.

 • Danax

  Ciężko. Zagmatwane to wszystko. Nie chce mi się czytać ponownie by próbować zrozumieć co autor miał na myśli.

 • Alehanfro

  Bo kazda osoba na tej stronie wkleja wyczyta cos z ang str i wkleja na pol translator i wychodza takie gowna bez sensu

  • krzysiekb92

   Przykro mi,ale nie korzystam z translatorów.

   • Buba

    Piszesz bez skladu i ladu zdania sa zle ulozone popracuj nad j polskim a pozniej zabierz sie za tlumaczenie telstu w j angielskim