Krzysiek Borek08.12.2015
Świąteczna promocja w sklepie Geekbuying

Mikołajki były pierwszą okazją do uzbrojenia się w różne nowości technologiczne, a Święta Bożego Narodzenia również mogą wam w tym pomóc. Wiele zagranicznych sklepów ma sporo przecen wielu interesujących produktów, zaczynając od smartfonów, a kończąc na tabletach i wielu innych.

Każda z promocji (tutaj) trwa 3 dni, jednakże ilość produktów jest ograniczona i trzeba się śpieszyć, aby zostać posiadaczem interesującego nas przedmiotu.

Zrzut ekranu 2015-12-08 o 15.52.09

Niektóre z nich kosztują nawet 1/3 ceny, a większość połowę. Z mojego punktu widzenia największym zainteresowaniem cieszą się smartfony takie jak OnePlus One, MEIZU Metal, Lenovo ZUK Z1, a także ZTE Axon mini. Jednak ten ostatni nie jest taki mały,jak sugeruje jego nazwa, jednakże wyświetlacz o przekątnej 5,2” to nadal mniej od 5,5”, które dla mnie są ostatnią akceptowaną przekątną wyświetlacza. Większe słuchawki nie są zdecydowanie dla mnie.

Niezwykle ciekawym zakupem, jeżeli chodzi o tablet może być Jide SK1 – W z systemem operacyjnym Remix OS i dedykowaną klawiaturą.

1

Sprzęt napędza układ scalony nVidia Tegra 4, taktowany 1,8GHz, a wspomagają go 2GB pamięci operacyjnej. Producent na dane użytkownika przeznaczył 64GB pamięci wewnętrznej, którą możemy rozszerzyć o dodatkowe 128. Moim zdaniem to najważniejsza cecha tabletu, jak i telefonu, o której coraz częściej zapominają najbardziej liczący się producenci urządzeń mobilnych na rynku.

W tejże promocji nie zabrakło również pierwszej generacji tabletu Xiaomi Mi Pad z układem scalonym Tegra K1, 2GB pamięci operacyjnej i 64 na dane użytkownika.

Xioami Mi Pad

Sprzęt działa na podstawie MIUI v6 bazującego na Androidzie 4.4.4 KitKat i wydaje się również ciekawą propozycją dla osób szukających taniego tabletu z Androidem, który do złudzenia przypomina iPada mini.

Dla miłośników grania w zestawieniu nie mógł nie pojawić się dedykowany kontroler Bluetooth z pałąkiem na smartfona o przekątnej ekranu od 3,2” do 6.

4

Produkt jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych działających w na podstawie Androida i iOS, więc nie będzie problemów podczas rozgrywki. Potrzebujecie co najmniej Androida 3.2 lub iOS 6, aby był pożytecznym zakupem. Kontroler jest również kompatybilny z grami dla konsoli PlayStation Portable, uruchomionymi za pomocą emulatora PPSSPP. Warto nadmienić, że gamepad G910 działa również z urządzeniami mobilnymi napędzanymi przez układy scalone MediaTek.

Z mojej strony to wszystko, liczę, że chociaż zobrazowałem wam, co możecie kupić za relatywnie mniejsze kwoty, niż w naszym kraju. Oczywiście, propozycji jest znacznie więcej, niż te wybrane przeze mnie. Warto rzucić na nie okiem, jeżeli myślicie o zakupie nowego sprzętu, który znajdzie się pod choinką.

Źródło: geekbuying.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek