Michał16.12.2014
Świąteczny poradnik zakupowy – znajdź idealny prezent

Brak Wam pomysłu na prezent? Jeśli tak, to mamy dla Was świetną i do tego darmową aplikację, która pomoże Wam szybko odnaleźć ten jeden wymarzony prezent.

Ta aplikacja to porównywarka cen idealo.pl. Aplikacja dostępna jest zarówno na tablety z Androidem jak i iOS. Idealo.pl to najlepszy doradca podczas przedświątecznych zakupów.

Aplikacja idealo oferuje swoim użytkownikom możliwość porównania ponad 5 milionów ofert z niespełna 500 sklepów oraz ponad 170 tysięcy dostępnych w jej katalogu produktów. Dzięki przyjaznym użytkownikom funkcjom takim jak rozbudowane kryteria wyszukiwania, znalezienie idealnego prezentu staje się jeszcze łatwiejsze.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia idealo uaktualniło swoją aplikację. W nowej wersji apki pojawiła się nowa strona główną z Hitami sezonu i najciekawszymi okazjami.

idealo

Dzięki aplikacji porównywać można nie tylko oferty sprzedawców internetowych. Za pomocą smartfona lub tabletu także w stacjonarnych sklepach możesz z łatwością sprawdzić, czy nie przepłacacie za dany produkt. Wystarczy użyć wbudowanego w aplikację skanera kodów kreskowych, by wyszukać interesujący produkt i sprawdzić, czy zamówienie go online nie przyniesie dodatkowych oszczędności.

idealo1

Jeśli cena wybranego produktu będzie wciąż wysoka, to dzięki aplikacji idealo możecie nastawić budzik cenowy, który za pomocą wiadomości e-mail poinformuje Was, kiedy produkt osiągnie ustaloną przez Ciebie cenę preferowaną.

Aplikacja dostępna jest w App Store za darmo. Gorąco polecamy.

idealo Preisvergleich Shopping
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz