Michał02.01.2017
Świetna wizja iPhone 8 z zakrzywionym ekranem OLED

Dawno nie było żadnego konceptu iPhone 8. Prawda? Więc czas nadrobić te zaległości! Tym razem mamy dla Was naprawdę bardzo fajny koncept iPhone’a 8.

Widoczny na zdjęciach poniżej iPhone posiada zakrzywiony  5,8-calowy ekran OLED, opcję ładowania bezprzewodowego, szklany tył, smart connector. To nie wszystko. Podobnie jak w przypadku Apple Watch Series 2 dostępna jest także specjalna  ceramiczna wersja.
Co Wy na to? Jeśli chodzi o mnie to powiem szczerze, że jest to jeden z ładniejszych konceptów jakie ostatnio widziałem.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • kwawer

  Nie rozumiem tej fascynacji zakrzywionymi ekranami, przecież na zakrzywionych ekranach, jak jakiś przycisk pojawi się na krawędzie ekranu to będzie ciężko ten przycisk „nadusić”

 • Natalia

  no i problem z foliami w połączeniu z etui :/

 • Blob_

  I to ma być innowacja z której słynie Apple ? :D to chyba raczej gonienie samsunga, choć akurat zakrzywiony ekran w takiej postaci nie ma po prostu sensu czy to u Apple czy u Samsunga :/ a jeśli nawet w wizjach zapalonych fanów Apple pojawiają się takie gnioty to z ta innowacja nie jest chyba dobrze :/

 • Framk

  Na szczęście są to tylko wizje i myśle ze Apple nie pójdzie tym tropem bo zakrzywione ekrany to nieporozumienie i kojarzy się z tandetnymi samsungami..

 • Dorian

  Czy taki ekran ma sens bądz nie to jest dla mnie odrębna sprawa bo będe miał wybór! Ale bardziej zastanawia mnie cena !! Apple coraz bardziej dusi klientow

 • Monika

  zapowiada się bardzo ciekawie. szkoda, że tyle jeszcze trzeba będzie czekać, aż pojawią się w iSpot :(

 • Gun’s

  Koncept na prawdę robi wrażenie i taki iPhone byłby z pewnością przepiękny.

  Niemniej jednak nie widzę jakiegokolwiek sensu w wyposażeniu nowej generacji w zakrzywiony ekran. Mając S7 Edge w ręce nie zauważyłem jakiejkolwiek zalety takiego rozwiązania.