Krystian19.11.2014
Świetne efekty pogodowe na ekranie Waszego iPhone

Co możemy zrobić, aby bateria w naszym telefonie uciekała w tempie iście ekstremalnym? Rozwiązanie jest jak zwykle proste i jak zwykle pochodzi z Cydii.

Tym razem jednak nie będzie ukryte, ale wyjątkowo efektowne. Dzięki dodatkowi o nazwie Weatherboard możemy wyświetlić na naszym ekranie blokady lub początkowym aktualne warunki za oknem. Czy to będzie śnieg czy deszcze, śnieg czy pioruny, wszytko zostanie nam pięknie zobrazowane. Dodatek kosztuje 2,49$, ale jest chyba wart zakupu. Poniżej możecie zobaczyć Weatherboard w akcji.

Osobiście bardzo lubię takie pogodowe dodatki.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
  • Waldemar Sinicki

    no właśnie to po co komuś coś takiego jeśli 2 razy dziennie trzeba będzie ładować telefon

  • SIMON

    To sa sliczne pierdolki, ktore maja utulac nasze nerwy po tym, jak Apple traktuje swoich klientow. Co tam, ze bateria nigdy do niczego nie wystarcza, mozemy sobie nawalic do iPhone’a tyle wspanialych aplikacji, tyle pieknych rzeczy, cieszyc sie nimi jak dziecko, ale cokolwiek wrzucimy do naszych Apple’owskich swiecidelek, musimy zapomniec o mobilnosci, nasze iPhone’y, iPod’y, iPad’y, to urzadzenia stacjonarne, z ktorymi bez dodatkowych, przenosnych zrodel zasilania, mozemy sobie wyskoczyc na chwilke na miasto, pochwalic sie swoja zabawka przed ziomkami z wiecznie tnacym sie Android’em… Bo kuzwa lepiej obecnie zrobic z iPhone’a cienkiego, lamliwego wafla, niz skorzystac na powiekszeniu ekranu i dorzucic do baterii troche wiecej pojemnosci.