Krzysiek Borek08.07.2015
SwipeForMore – instalacja i usuwanie rozszerzeń z Cydii za pomocą gestu przesunięcia

Ostatnie zmiany w Cydii pozwalają na modyfikację jej działania. SwipeForMore to jedno z dedykowanych dla niej rozszerzeń, które wprowadza gesty przesunięcia, pozwalające na instalację lub usunięcie zainstalowanych dotychczas rozszerzeń.

Dzięki SwipeForMore możemy szybciej instalować, reinstalować lub usuwać wybrane przez nas rozszerzenia i dodawać je do listy pobierania/usuwania. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, ponieważ nie musimy wchodzić do informacji o rozszerzeniu, aby je zainstalować lub dodać do kolejki. Przesunięcie w lewo powoduje pojawienie się menu kontekstowego i wtedy możemy wybrać instalację pojedynczego rozszerzenia,usunąć je lub dodać do kolejki.

swipeForMore

Po stuknięciu w zainstaluj lub usuń zostaniemy od razu przeniesienie do okienka, gdzie zatwierdzamy każdą z możliwości. Podobnie jest z dodaniem rozszerzenia do listy pobierania, zostanie on od razu dodany bez dodatkowych operacji.

Należy pamiętać o możliwości konfiguracji działania SwipeForMore, wszystko to zrobimy wewnątrz systemowej aplikacji Ustawienia. Możemy nawet wyłączyć przenoszenie do strony potwierdzającej instalację lub usunięcie dostępnych obecnie na urządzeniu mobilnym rozszerzeń.

Osobiście nie korzystam z Jailbreak, jednakże warto zainteresować się SwipeForMore, dzięki niemu zdecydowanie szybciej przeprowadzimy wszystkie procesy wewnątrz Cydii. Jedyny problem leży w braku kompatybilności z płatnymi aplikacjami/rozszerzeniami. Wszystkie funkcje są dostępne, ale po stuknięciu na którąkolwiek nic się nie dzieje, oprócz tego wszystko działa.

Jeżeli zamierzacie wypróbować SwipForMore, pobierzecie je z repozytorium Big Boss, rozszerzenie jest darmowe.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek