Michał21.11.2017
Sygic rozpoczyna promocyjne wyprzedaże w ramach Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku

Wiodący producent nawigacji GPS dla inteligentnych urządzeń i samochodów, rozpoczyna promocyjne wyprzedaże w ramach Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku.

Od dziś Sygic GPS Navigation można nabyć do 77% taniej.

Każdy użytkownik może mieć najpopularniejszy dodatek do aplikacji tego roku – Real View Navigation – za jedyne 3,99 € zamiast 9,99 €!

Nowa funkcja Sygic AR implementuje system nawigacji GPS z rzeczywistością rozszerzoną przy użyciu modułu GPS i kamery smartfona. Dzięki funkcji AR kierowca nie musi już patrzeć na mapę na telefonie. Zamiast tego może podążać wirtualną ścieżką na podglądzie kamery smartfona.

Od dziś Sygic Travel można nabyć do 60% taniej. Sygic Travel wskaże użytkownikom najciekawsze atrakcje oraz inne istotne miejsca i pomoże poruszać się pomiędzy nimi również w trybie offline.

Sygic GPS Navigation & Maps
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • onlinemaster

    Promocja jest tylko na real view, sama dożywotnia licencja na program i mapy jest u nich w promocji cały rok, taki kłamliwy chłyt marketingowy bo ta cena „w promocji” to normalna pełna cena, promocja będzie dopiero, gdy z tego co pozostało po ucięciu tych kłamliwych 77% odliczymy realną promocje, której nie ma i raczej nie będzie ;-)

    • Krzysztof Talik

      Prawda, ale i tak jest chyba troszkę taniej niż w „zwyczajnej” promocji.