Krzysiek Borek18.07.2014
Szafirowy wyświetlacz tylko w droższym iPhone 6?

Od momentu ukazania się testów szafirowego szkła, które prawdopodobnie zostanie wykorzystane w nowym urządzeniu Apple, konsumenci są niezwykle zainteresowani tym rozwiązaniem.

Jednakże na tym może się skończyć sytuacja wokół tej nowinki, tak twierdzi jeden z analityków JP Morgan. Gigant z Cupertino posiada zbyt mało wyświetlaczy, wykonanych w ten sposób, co przełoży się na wyposażenie w nie jedynie droższego wariantu iPhone`a 6.

“Sapphire covers will also be restricted to high-end iPhones, possibly the 128GB [gigabyte] ones,” the brokerage said in the report.

Według JP Morgan, Apple może wykorzystać szafirowe wyświetlaczy tylko w 10 mln sztuk iPhone`a 6. W rezultacie iPhone 6 z 5,5″ wyświetlaczem będzie miał przedni panel wykonany z szafirowego szkła, a urządzenie z przekątną 4,7″ nadal korzystać będzie z Gorilla Glass.

iPhone 6 ma pojawić się już we wrześniu w dwóch wariantach. Według plotek będzie posiadał wydajniejszy procesor, aparat Sony, zmieniony wygląd i wiele innych charakterystycznych cech.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek