Krzysiek Borek22.06.2016
Szary Vernee Apollo Lite na pierwszych zdjęciach i wideo

Niedługo rozpocznie się wysyłanie pierwszych egzemplarzy Vernee Apollo Lite do klientów, którzy zamówili go w przedsprzedaży.

Zdaje sobie sprawę, że nie wszystkim odpowiada srebrny kolor, dlatego producent zdecydował się na dodanie jeszcze jednego wariantu kolorystycznego — szarego.

Nadchodzący sprzęt uzyskał świetny wynik w teście wydajności AnTuTu, co zdziwiło nawet mnie, biorąc pod uwagę, że sprzęt kosztuje nieco ponad 1000 zł. Warto zaznaczyć, że wydajność może być porównywana z Samsungiem Galaxy S7 i wydanym niedawno OnePlus 3, a obydwa smartfony korzystają ze Snapdragona 820.

Screenshot 2016-06-22 at 09.22.40

Fotografie promocyjne pokazują, że Vernee w podobny sposób do Meizu wypolerowało i pomalowało obudowę Apollo Lite. Aluminiowa obudowa unibody, lekko zakrzywiony tył i prawie niewidoczne linie antenowe sprawiają, że sprzęt wygląda fenomenalnie.

Screenshot 2016-06-22 at 09.22.52

Cieszę się, że linie antenowe w tej wersji odpowiadają kolorystyce całości, ponieważ białe w srebrnym modelu nie wyglądają najlepiej i negatywnie (w moim przypadku) wpływają na odbiór wzornictwa urządzenia mobilnego z Chin.

Podczas zamówienia sprzętu bezpośrednio u producenta wpiszcie kod: www.vernee.cc, pozwoli wam on kupić sprzęt za 199,99$ (775 zł bez podatku/cła).

Źródło: Informacja prasowa
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek