Krzysiek Borek03.07.2014
Szczegóły, związane z HTC Volantis

W poprzednim miesiącu pojawiła się informacja o tym, że HTC przygotowuje tablet dla rodziny Nexus, który nazywać się będzie Volantis.

Tablet zbudowany będzie z aluminium, wyśietlacz będzie miał przekątną 8.9″. Sercem urządzenia prawdopodobnie będzie układ nVidia Tegra K1, choć HTC testuje też to samo urządzenie z Snapdragonem 810, procesor wesprze aż 5GB pamięci RAM.. W wyniku tego, nie wiadomo do końca,jaki układ będzie posiadał tablet HTC. Co do samego wyświetlacza mówi się, że będzie posiadał rozdzielczość 2560×1600 pikseli.

Volantis będzie posiadał także głośniki Boomsound znane z HTC One m7, możecie też rzucić okiem na zdjęcie, które pokazuje tablet wraz z cześcią aparatu. Co do samego aparatu, HTC testuje tablet z aparatem 5MPix, ale bardziej prawdopodobna jest matryca o rodzielczości 8MPix.

2

Volantis powinien zadebiutować w 4 kwartale bieżącego roku. Mało tego nazwa kodowa urządzenia to Flounder i prawdopodobnie będzie to tablet z programu Android Silver. Ma o tym świadczyć wyposażenie go w Android Silver OS Alpha 1.4

Źródło: 9to5google.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek