Michał24.11.2016
Szklany iPhone 8 z funkcją bezprzewodowego ładowania – koncept

Oficjalna prezentacja iPhone 8 dopiero w przyszłym roku we wrześniu, a w sieci już pojawiają się pierwsze wizje pokazujące jak mógłby wyglądać następca iPhone’a 7.

Poniżej mam dla Was koncept na którym widzimy koncept przedstawiający iPhone’a 8. iPhone widoczny na filmie posiada bezramkowy ekran, szklany tył, a także możliwość bezprzewodowego ładowania. Całość jest bardzo podoba do iPhone 4/4s. Autorem wizji jest Concept creator.

Jak Wam się podoba?

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Dodjdjdjx

  Bardziej przypomina mi 5s niz 4s

 • Danax

  Jak zwykle odtwórcza lipa. Do tego pozbawili iPhona przycisku Home oraz wyciszenia, które są niezbędne dla wygoty. Jakkolwiek przycisk Home mógłby być częśćią ekranu to powinien być chociaż odrobinę wgłębiony w ekran by dało się go wyczuć palcem.

  Do tego krawędzie z iPhone 4. Ci koncepciarze mają bardzo małą wyobraźnię. Nie potrafią wymyślić nic nowego, tylko kopiują stare gorsze rozwiązania.

 • Stefan

  To juz nie jest iPhone… to Szmajsung . . . dramat … Steve sie w grobie przewraca

  • angol

   Steve się już nie liczy…krzyż mu w drogę…niech się przewraca swoi kości w grobie jak chce. Sytuacja jest poważna….sprzedaż iPhone wedle Forbes w stosunki do konkurencji spada na łeb..i .na szyje.Zalegają ogrom ilości w magazynach na Dalekim Wschodzie..Ani Chiny, ani Indie nie chce starych modeli na swoim rynku. Sprzedali nie dużej ilości do krajów Arabii i muslim..Już nie mogą podnieść ceny bo ludzi przechodzą do konkurencji…Ma problem też z konkurencją co nie chce produkować dla Apple części do montażu.a inwestować w produkcje też Apple nie chce. Dziś nie wystarcza mieć tylko system doskonały, a też trzeba mieć doskonałą i tania produkcję. Nie chwalić się z zyskami oskubując fanów-niewolników.. Firma chcąc ratować, proponuje różne tak zwane „koncepty”pod przykrywką…U nas w Angolii wiadomości są bardziej wiarygodne niż te bazgrajmy z Onetech, gdzie większość piszące to są opłacane przez Apple.