Michał03.02.2015
Szkło hartowane JCPAL Glass Film dla iPhone 6 – recenzja

Tydzień temu dzięki uprzejmości firmy zgsklep.pl otrzymałem do testów szkło hartowane JCPAL Glass Film przeznaczone dla iPhone 6. Dziś chciałbym się podzielić z Wami swoimi wrażeniami na ten temat.

Co znajdziemy w pudełku?

Szklo1

Jak widzicie na powyższym zdjęciu wewnątrz pudełka oprócz samego szkła znajdziemy ściereczkę do ekranu, a także naklejki służące do usuwania kurzu.

Właściwości szkła

Szklo9

JCPAL Glass Film to najwyższej jakości szkło, które zostało stworzone w celu zapewnienia ochrony ekranu przez zarysowaniami i uszkodzeniami.

Szklo7

Szkło JCPAL Glass Film zostało specjalnie wzmocnione, a jego wytrzymałość to 9H, dzięki temu oprócz odporności na zwykłe zarysowania, szkło ochroni ekran nawet przy kontakcie z kluczami, czy nożem.

Szklo5

Kolejną rzeczą o której chciałbym wspomnieć to grubości JCPAL Glass Film. Szkło ma zaledwie 0,26mm grubości dzięki czemu idealnie przylega do powierzchni ekranu i jest praktycznie niewidoczne i niewyczuwalne przy codziennym użytkowaniu.

Wygląd

Szklo3

JCPAL Glass Film jest jednym z niewielu szkieł na rynku, które pokrywa cały ekran iPhone 6 oraz współpracuje z TouchID. Jest to bez wątpienia wielka zaleta tego szkła.

Szklo4

Kolejny wielkim plusem jest biała ramka znajdująca się dookoła szkła (występuje także wersja czarna), które sprawiają, że po zamontowaniu szkła na iPhone jest ono praktycznie niewidoczne. Kolejną genialną sprawą wyróżniającą JCPAL Glass Film na tle konkurencji są zaokrąglone krawędzie szkła. Uwierzcie mi, że po montażu na iPhone 6 szkło wygląda perfekcyjnie, a korzystanie z telefonu mając zamontowane to szkło to czyta przyjemność. Nie można tego powiedzieć o szkłach, czy foliach innych znanych firm.

Montaż

Szklo2

Dzięki temu, że szkło powłokę delikatnie oleizowana montaż szkła na ekranie iPhone jest czystą przyjemnością. Po dociśnięciu delikatnie do ekranu, wszystkie pęcherzyki powietrza same „odpływają” i znikną pod powierzchnią szkła. Nie miałem najmniejszych problemów z montażem szkła na swoim iPhone 6.

Podsumowanie

Jeśli cały czas zastanawiacie się i nie wiecie jakie szkło wybrać na swojego iPhone 6, to bardzo gorąco polecam własnie JCPAL Glass Film. Szkło kosztuje 119 zł, czyli dość sporo, ale naprawdę jest warte swojej ceny. Produkt możecie kupić klikając w link obok zgsklep.pl. Gorąco polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.