Krzysiek Borek05.02.2016
Tak będzie wyglądał HTC M10?

Czy właśnie teraz widzimy jak będzie wyglądał HTC M10? Według Evana Blassa to rzeczywisty wygląd następcy M9.

Zdjęcie zostało opublikowane podczas raportu na łamach portalu VentureBeat. Według niego M10 zostanie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,1 – cala i rozdzielczości QHD, nakładkę systemową Sense 8, 64 – bitowy układ scalony Qualcomm Snapdragon 820, 4GB pamięci operacyjnej i możliwość rozbudowy pamięci wewnętrznej.

htc-m10

Na fotce widać, że producent w końcu zamierza usunąć logo, które od czasu wprowadzenia modelu M7 widniało zaraz pod wyświetlaczem na dodatkowym, niepotrzebnym pasku. Poza tym prawdopodobnie możemy zapomnieć o głośnikach BoomSound, teraz pod ekranem znajdzie się czytnik linii papilarnych. Prawa krawędź skrywa przycisk regulacji głośności i zasilania/blokady, a nad wyświetlaczem można zauważyć sporych rozmiarów przedni aparat, który podobno ma optyczną stabilizację obrazu.

Widzieliście A9? Nie trudno zauważyć, w którym kierunku zmierza producent w przypadku najnowszego sztandarowego modelu w swojej ofercie. Szanse na podobieństwo w wizerunku są duże, ale czy to pozwoli na równą walkę z LG G5 i Samsungiem Galaxy S7?

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek