Michał11.11.2016
Tadaa SLR, czyli apka pozwalająca uzyskać efekt głębi znany z iPhone 7 Plus dostępna za darmo

Tadaa SLR jest aplikacją o której pisaliśmy już wielokrotnie. Apka przeznaczona jest dla osób kochających robić zdjęcia. Dzięki niej będziecie mogli uzyskać na Waszych zdjęciach świetny efekt głębi – taki jak w iPhone 7 Plus.

Po kilku minutach „zabawy” Wasze zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji Tadaa SLR będą przypominały te robione profesjonalnym aparatem lub iPhone 7 Plus w trybie Portret. Zasada działania aplikacji jest bajecznie prosta.

Po wykonaniu zdjęcia należy jedynie „zamalować” element lub elementy które mają pozostać nienaruszone, a resztę zdjęcia rozmazać. W aplikacji dostępne są również różnego rodzaju filtry.

TadaaSLR.onetech.pl

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej apki, to dzisiaj jest idealny moment na to aby ją zainstalować i przetestować. Dlaczego? Ponieważ aplikacja została właśnie przeceniona, i możecie ją pobrać zupełnie za darmo. Normalna cena Tadaa SLR to 3,99€. Gorąco polecamy!

Tadaa SLR
Cena: 18,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • ProCam

  Ja polecam olać jakieś bokehy i tym podobne bzdurne apki i rozejrzeć się za czymś profesjonalnym np procam 4.

  • A ja polecam AfterFocus, bo w przeciwieństwie do innych programów ten potrafi robić głębię ostrości z prawdziwego 3D. Kosztuje tylko 1EURO

   • BJPL

    kosztuje 2,99 Euro