Michał21.12.2017
Tadaa SLR, czyli apka pozwalająca uzyskać efekt głębi znany z iPhone 7 Plus znów dostępna za darmo

Tadaa SLR jest aplikacją o której pisaliśmy już wielokrotnie. Apka przeznaczona jest dla osób kochających robić zdjęcia. Dzięki niej będziecie mogli uzyskać na Waszych zdjęciach świetny efekt głębi – taki jak w iPhone 7 Plus.

Po kilku minutach „zabawy” Wasze zdjęcia wykonane za pomocą aplikacji Tadaa SLR będą przypominały te robione profesjonalnym aparatem lub iPhone 7 Plus w trybie Portret. Zasada działania aplikacji jest bajecznie prosta.

Po wykonaniu zdjęcia należy jedynie „zamalować” element lub elementy które mają pozostać nienaruszone, a resztę zdjęcia rozmazać. W aplikacji dostępne są również różnego rodzaju filtry.

TadaaSLR.onetech.pl

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej apki, to dzisiaj jest idealny moment na to aby ją zainstalować i przetestować. Dlaczego? Ponieważ aplikacja została właśnie przeceniona, i możecie ją pobrać zupełnie za darmo. Normalna cena Tadaa SLR to 4,49€. Gorąco polecamy!

Wspominamy o aplikacji ponieważ j może nie wszyscy z Was o niej słyszeli, a naszym zdaniem warto ją mieć w swojej kolekcji! Polecamy.

Tadaa SLR
Cena: 18,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Dziwne

    Za każdym razem kiedy ta apka będzie przeceniona i zobaczysz ją w appzapp to będzie o tym news? Ostatnie 2 lata było takich ze 40 identycznych newsów. Albo o tych samolocikach raiders coś tam. Stary, wystarczy,daj odpocząć. Ciekawe jakby Ci zabrać aplikacje appzapp, co byś zrobił.

  • Boli

    Co za zjeb z ciebie ile mozna o tej apce pisac
    masz zjebany leb

  • Po zobaczeniu artykułu też pomyślałem „O, znowu napisano o tej aplikacji”, jasne, że często jest przeceniana i faktycznie może Michale czasem warto news pominąć (no offence), ale komentarze, jakie tu zastałem to po prostu przegięcie. Chciałem podziękować Michale za to co robisz, zaglądam na tę stronę przynajmniej raz dziennie (mimo istniejących większych blogów) i serio, doceniam to co robisz! Kurczę Panowie, przecież Michał (sory, za per Ty, ale w internecie chyba tak sobie pozwolić można) nie pisze tego dla siebie tylko dla Was. Trochę wdzięczności naprawdę nie zaszkodzi, lepiej chyba motywować, a nie podcinać skrzydła! Raz jeszcze dziękuję za to, że poświęcasz czas, żeby coś tu dla nas napisać i rób to dalej! Pozdrawiam! :)