Krzysiek Borek30.07.2015
Tajemniczy smartwatch Motoroli pojawił się w FCC

Przedwczoraj Motorola zaprezentowała nowe smartfony, ale nie było mowy o kolejnym inteligentnym zegarku. Wiemy, że następca Moto360 nadchodzi, ale nie wiadomo kiedy to nastąpi. Dzięki dokumentom z FCC dowiadujemy się, że kolejny smartwatch Amerykańskiego producenta, przejętego przez Lenovo powinien pojawić się jeszcze w tym roku.

Na obrazku poniżej jasno widać, że Motorola obecnie przechodzi wszystkie kroki weryfikacyjne. Wraz z dokumentem nie ma żadnych danych na temat zegarka, szkiców, ani renderów. Choć dokument wskazuje na wyposażenie następcy Moto360 w nowsze Bluetooth i WiFi, to naturalne.

Screenshot 2015-07-29 at 11.54.23

 

Pomimo zapowiedzi Moto360 rok temu, sprzęt trafił do sprzedaży dopiero we wrześniu, w tym samym czasie Motorola powinna zapowiedzieć kolejne urządzenie noszone. Według ostatnich doniesień zostanie ono wyposażone w Snapdragona 400, wyświetlacz o przekątnej 1,56 – cala i rozdzielczości 360 × 360 pikseli, 1GB pamięci operacyjnej i 4GB na dane użytkownika, a także baterię o pojemności 400mAh. Prawdopodobnie sprzęt pojawi się w dwóch rozmiarach tak, jak Apple Watch.

Do tegorocznych targów IFA w Berlinie nie pozostało dużo czasu, podejrzewam, że właśnie na nich Motorola zaprezentuje światu kolejny zegarek.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek