Michał17.12.2015
Tak mi Pioneer graj

Gościnny wpis stuffpolska.tv

Ten mikrosystem Hi-Fi od Pioneera to bardzo niepozorny gracz. Redakcja magazynu Stuff sprawdziła, jak Pioneer X-HM72D sprawdza się w boju.

Małe jest mocne

pioneer1

W tym pudełeczku gra prawdziwa bestia, wzmacniacz klasy D, który idealnie współgra z dwoma 50-watowymi głośnikami. Tu klasyka łączy sięz nowoczesnością – frontowy panel ze szczotkowanego aluminium wygląda dość ascetycznie, obok tacki na płyty CD znajdziesz tylko kilka złącz: wyjście słuchawkowe, wejście audio i USB. Jest tu jeszcze duże pokrętło oraz spory kolorowy panel LCD, nic więcej. Pozostałe złącza – w tym m.in. Ethernet – umieszczono z tyłu obudowy, by nie szpeciły schludnego wyglądu tego malucha.

Muzyka z powietrza

Ten Pioneer prosty jest tylko z wyglądu, wewnątrz drzemie prawdziwie multimedialna technologia. Sparujesz go ze swoim iSprzętem za pośrednictwem Apple AirPlay, a z androidowymi urządzeniami dzięki modułowi Bluetooth. Stronisz od smartfonów? Nie ma sprawy, podepnij go do internetu po kablu – albo poprzez Wi-Fi – i ciesz się muzyką wprost z internetowego radia vTunes. Albo prześlij muzykę z nośników USB.

Klasyczne brzmienie

Miłośnicy tradycyjnego grania też znajdą w nim coś dla siebie: jeśli nie przekonują cię miliony utworów zgromadzone w bibliotece Spotify, możesz posłuchać cyfrowego radia za pośrednictwem tunera DAB+ albo zachwyć się muzyką wytłoczoną na płytach CD – to te srebrne krążki, które kurzą się w piwnicy twojego ojca. Wyczyść je, wsuń do tacki, rozkręć na pełen regulator i posłuchaj, jak brzmiał prawdziwy rock, zanim zbezcześcili go kolesie z The Jonas Brothers.

Specyfikacja

  • Matryca Wzmacniacz – Class D Amplifier 50W
  • Głośniki – 2x50W
  • Złącza przednie – wejście audio, USB, słuchawkowe 3,5 mm
  • Złącza tylne – antenowe, Ethernet, optyczne, 2 x RCA, Subwoofer pre-out
  • Funkcje – Apple AirPlay, Bluetooth, Spotify Connect, tuner DAB+, vTuner
  • Kolor – czarny, srebrny
  • Cena – 2199 zł

Więcej informacji o tym sprzęcie znajdziesz na stronie www.pioneer.pl

Stuff

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz