Krzysiek Borek29.08.2014
Tak robi się okrągły smartwatch. LG pokazuje kolejną generację G Watch z Android Wear

Po krótkiej zabawie w kotka i myszkę, LG postanowiło w końcu pokazać kolejną generację G Watcha. Jest to pierwszy inteligentny zegarek z idealnie okrągłą tarczą, w przeciwieństwie do Moto360.

G Watch R wyposażony jest w wyświetlacz P-OLED o przekątnej 1,3″ i rozdzielczości 320×320. LG zarzeka się, że ich wyświetlacz będzie się zachowywał idealnie w każdym momencie, nawet w mocnym świetle słonecznym (czytelność wyświetlacza). Tak, jak w przypadku pierwszej generacji zegarka LG, kolejny też posiada certyfikat IP67, w rezultacie jest on wodo i kurzoodporny.

1

Urządzenie ma różne aplikacje dddo monitorowania aktywności fizycznej, a także mierzenia pulsu, dzięki czujnikowi PPG. G Watch R ma procesor taktowany 1,2GHz (Snapdragon) i 512MB pamięci RAM, na dane użytkownika przeznaczono 4GB pamięci, a bateria ma pojemność 410mAh.

2

LG G Watch R pojawi się na wybranych rynkach w 4 kwartale, bieżącego roku, nie mamy informacji dotyczących ceny nowego zegarka LG. Miejmy nadzieję, że dowiemy się czegoś więcej na jego temat podczas tegorocznych targów IFA.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek