Krzysiek Borek11.06.2014
Tak wyglądają pokrowce przeznaczone dla nowego iPhone’a?

Jak zwykle pojawiają się kolejne wycieki związane z najnowszym urządzeniem giganta z Cupertino. Tym razem możemy przyjrzeć się rzekomym pokrowcom, które przeznaczone są dla najnowszego iPhone’a w portfolio Apple.

Na zdjęciach możemy ujrzeć iPhone’a 5S, a obok niego pokrowce dla obydwu wariantów rozmiaroych iPhone’a 6. Jedno zdjęcie przedtsawia czarne pokrowce, a drugie przeźroczyste. Jak już wspominałem jeden z pokrowców przeznaczony jest dla iPhone’a z 4,7″ przekątną ekranu, a drugi dla 5,5″ odpowiednika.

1

2

Dzięki porównaniu pokrowców z obecnym iPhone’m, możemy zobaczyć jaka jest różnica w rozmiarach, jezeli chodzi o obecne urządzenie i to nadchodzące. Z plotek wiemy, że nowy iPhone miałby ukazać się w Październiku razem z iWatch i 5,5″ phabletem, jednakże wiele osób nie spodziewa się wydania phableta z nadgryzionym jabłkiem w logo w tym roku.

Oczywiście radzę podchodzić do tych informacji z dystansem, ponieważ co chwila pojawiają się jakieś plotki i niekoniecznie wszystkie muszą pokrywać się z rzeczywistością.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek