Michał31.12.2016
Te określenia automatycznie uruchomiają efekt pełnoekranowy w iMessage

Jak wiecie jedną z wielu nowości w iOS 10 jest tryb pełnoekranowy w iMessage. Tryb ten pozwala animować ekran, dodając np. balony lub konfetti. Dziś napiszę Wam jakie określenia automatycznie włączają efekt pełnoekranowy.

Może nie wszyscy z Was wiedzą, ale tryb pełnoekranowy w iMessage można włączyć automatycznie poprzez wpisanie z góry ustalonych określeń, słów.

Gdy wpiszecie w treści wiadomości „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin” wiadomość ta zostanie wysłana z efektem „balony”. Efekt zostanie uruchomiony automatycznie.

Kolejnym określeniem jest „Szczęśliwego Nowego Roku”. Do tej wiadomości zostanie automatycznie dodany efekt „fajerwerki” (patrz wyżej).

Ostatnim słowem do którego zostanie uruchomiony efekt pełnoekranowy jest „Gratulacje”. Tutaj na ekranie iPhone wraz z wiadomością pojawi się „konfetti”.

Na koniec warto dodać, że aby odtworzyć ponownie efekt wiadomości należy stuknąć na ikonie „strzałka” pod wiadomością. Jeśli nie działa Wam efekt pełnoekranowy, sprawdźcie ustawienia funkcji Redukuj ruch.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz