Krystian06.02.2014
Telefon z Androidem od Apple?

W wywiadzie dla Wired, współzałożyciel firmy Apple, Steve Wozniak powiedział, że firma powinna rozważyć wypuszczenie telefonu z Androidem, aby walczyć na obu polach na raz.

Wprawdzie użycie samego Androida w produkcie Apple było by możliwe, gdyż jest to projekt OpenSource, to jednak musieli by negocjować z Google o pozwolenie na użycie takich aplikacji jak Google Now, map, Gmail i innych wchodzących w skład pakietu Google Apps.

Oczywiście użycie przez Apple Androida jest tak samo prawdopodobne, jak zainstalowanie przez Samsunga iOS na serii Galaxy. Do tego sam pomysł w moim przekonaniu jest skrajnie głupi. To idealnie dopracowany iOS i jego współpraca z innymi urządzeniami sprawiają, że tak dobrze się sprawuje. Pakowanie w ten system Androida, z brzydkimi aplikacjami i całą resztą jego wad – po prostu bezsens.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • Daniel

  Apple chce przyjąć więcej rynku to niech sprzedaje taniej iPhone. Zagranie ze sprzedażą iphonem 5c okazało się nie wypałem bo Apple zabardzo nachalnie chciało za niego zbyt dużo, plus mała różnica do iPhone 5s. Apple chce zwiększyć sprzedaż to: taki np. 5c powinien być dostępny do ceny 1500 zł. Dodatkowo Apple zarobi na prowizjach z kupna aplikacji z app store, muzyki, akcesoriach itp.- na całym biznesie jaki jest wokół iPhone. Ale Apple jakoś zawsze mało kasy i z ceną nie chce zejść, więc konkurencja triumfuje, sami są sobie winni.Apple ma ostatnią chwile na wykonanie dobrego ruchu bo potem konkurencja odjedzie im bardzo – Android zgarnie rynek, a iOS będzie wtedy tylko niszą

 • Daniel

  Apple urządzenia z Androidem i tak by nie sprzedawało w niskich cenach, tylko podobnych jak iPhone. Na sprzedaż po niskich cenach nie byłoby co liczyć -takie jest Apple – tylko gruba kasa $ ich interesuje :/

 • Marcin Sch.

  Wozniak ma chyba paranoje!!!!

 • chiefer

  Staremu już chyba demencja się włącza :P

 • piotr

  Z tymi podzespołami to Android lewo by …hmmm ciężko mi znaleść odpowiednie słowo.Fakt że pomysł urojony…..

 • Pszczolka

  No chyba coś nie ten tego się dzieje w tym Apple… Co za śmieszny pomysł ;D