Krzysiek Borek14.04.2016
Temat złącza Smart Connector w iPhone 7 powraca, jak bumerang

W zeszłym miesiącu pojawiło się zdjęcie rzekomo przedstawiające iPhone’a 7 Plus, na nim zobaczyliśmy nie tylko dwa aparaty główne, ale również złącze Smart Connector, które pierwszy raz pojawiło się w iPadzie Pro z 12,9” ekranem.

Macotakara twierdzi, że to złącze znajdzie się w nadchodzącej słuchawce, a za jego implementację i produkcję odpowiada Catcher Technology. Być może Apple zdecyduje się na zastosowanie tego złącza, ale nie wiem w jakim celu.

iPhone-7-Plus-live-leak-photo

Początkowe doniesienia mówiły o podwójnym aparacie w większym modelu, ale wygląda na to, że być może mniejszy również go otrzyma, to samo dotyczy Smart Connector. Z drugiej strony wydaje mi się, że obydwa komponenty zostaną umieszczone tylko i wyłącznie w modelu Plus.

Nie można zapomnieć o kolejnym raporcie mówiącym o pozbyciu się standardowego gniazda słuchawkowego. Apple powinno przygotować dedykowane słuchawki ze złączem Lightning, zamiast tradycyjnego.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • Doroanos

    I podwojny aparat i złącze jezeli bedą zastosowane to napewno w obu modelach.Watpie by faszerowali nowoscią tylko wiekszy model poniewaz te modele róznia sie wielkoscią a nie funkcjonalnoscią i tak pozostanie

    • krzysiekb92

      no nie wiem, 6 i 6s nie mają OIS, a 6 i 6s Plus mają, więc jednak się różnią.