Krzysiek Borek18.07.2014
Tim Cook używa do 80% swojej pracy iPada

Apple zawsze twierdziło,że iPad może być zastępstwem dla wielu urządzeń i codziennej pracy. Jednakże, niektórzy nadal potrzebują laptopa, aby wykonywać swoje prace, trochę inaczej jest z Timem Cook`iem.

Większość prac CEO Apple wykonuje przy uzyciu iPada, choć równie dobrze może być to chwyt marketingowy. Powodem tego,może być rozpoczęcie współpracy pomiędzy Apple, a IBM. Z drugiej strony dobrze wiedzieć, że głównodowodzący Apple, używa iPada, właśnie w kwestii używania urządzeń mobilnych w przedsiębiorstwach.

To czy zamienicie urządzenie mobilne na rzecz większych to wasza, indywidualna decyzja.

Źródło: phonearea.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • Hajtek

    I to jest dobre, byłem na wycieczce w Apple, Google i microsofcie. W Apple wszyscy działali na produktach Apple. W Google działali na mackach, linuxie i windowsie 7, a w microsofcie na mackach i linuxie. Najlepsze było w tym ostatnim jak koleś miał laptopa Sony i na nim wgranego osx a jak puszczali nam prezentacje wstępna to tablet MS sie zawiesił i użyli jakiegoś ma androidzie. Także jak miałbym wybierać sprzęt po tym czy szefostwo kozysta ze swojego produktu to wybrałbym i wybieram Apple. Tak jak szef toyoty powiedział: najlepszym samochodem sportowym w jakim jeździł jest Nissan GTR bardzo szanuje twórców tego modelu i jako właściciel konkurencyjnej marki mogę sie tylko na nim wzorować. I tak powstała toyota GT która jest młodszym kuzynem o wiele lepszego nisana.

    • Piotr

      To co mówisz jest prawdą. MS używa sprzętu chyba każdego producenta i oprogramowania.