Jakub Świtek30.09.2014
Torba D.Bramante1928 – recenzja

Studenci wracają na na uczelnie, ludzi pracują, przemieszczają się z punktu A do punktu B i bardzo często potrzebują torby, w którą mogę wszystko co potrzebne spakować. Jest pełno ofert na rynku, gorszych, lepszych ale co wybrać? Na pewno torba firmy D.Bramante1928 wyróżnia się na tle konkurencji.

Pierwsze słowa jakie przychodzą mi na myśl gdy myślę o produktach duńskiej firmy? Jakosć oraz minimalizm. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości skóry a przy okazji są zaprojektowne tak aby wyglądały prosto a także równie elegancko. Nie inaczej jest z tym “messangerem”.

BG13PHD0145HD - main

Wielką zaletą tej torby jest pojemność a także ilość przegródek i różnych zakamarków. Na początku sam się łapałem na odkrywaniu coraz to nowszych miejsc w torbie a byłem pewny, że torbę już znam na wylot… . W środku torby znajduje się przestrzeń na dokumenty, różnego rodzaju drobiazgi, które możemy poukładać w odpowiednich kieszonkach a także specjalna komora przeznaczona dla naszego komputera, który zabezpieczony jest miękkim pikowanym materiałem. W chronionych klapą, zewnętrznych przednich kieszeniach mamy dostępne dwie średniej wielkości kieszenie oraz miejsce na długopisy. Znajduje się tam również dodatkowa kieszonka na telefon w której bez problemu zmieści się nasz iPhone, nawet jeśli jest w jakiejś obudowie lub pokrowcu.

BG13PHD0145HD - 2_C

BG13PHD0145HD - 4
Do naszej dyspozycji mamy jeszcze jedną kieszeń z tyłu torby, która będzie idealnym miejscem na na różnego rodzaju pojedyncze arkusze papieru czy też magazyny. Niestety przeciwieństwie do jaśniejszej wersji torby ta kieszeń nie jest zamykana na suwak co może być problemem w trakcie opadów deszczu.

BG13PHD0145HD - 3

“Messanger” firmy D.Bramnate1928 jest produktem godnym polecenia, którego używam w codziennym życiu. Torba zapewnia nam mnóstwo miejsca na różnego rodzaju przedmioty a przy przy okazji wykonana jest z wysokiej jakości skóry, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się nią przez długi okres. Torbę możecie nabyć w dwóch wersjach kolorystycznych a także w dwóch rozmiarach. Ceny wachają się od 499 do 700 zł w zależności od rodzaju oraz wielkości.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Moderator na myapple.pl Uwielbiam sprzęt Apple.
@zakino4