Krzysiek Borek28.06.2016
Touch ID w MacBooku Pro pojawi się w przycisku zasilania?

Najnowszy model MacBooka Pro może mieć czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania, co wskazuje na lekką inspirację implementacji czytnika w urządzeniach mobilnych.

We already know that macOS Sierra offers Auto Unlock when a Mac is in proximity to your Apple Watch, reducing the need for Touch ID on the Mac, but this would still be a useful feature for Mac owners without an Apple Watch. That source says the Touch ID sensor will be combined with the power button, which would certainly make sense.

Nie można zapomnieć o kolejnej ważnej części, którą bez wątpienia okaże się dotykowy panel OLED zastępujący tradycyjne przyciski funkcyjne nad klawiaturą. Ta część powinna znaleźć się w MacBooku Pro 2016, ponieważ parę dni/tygodni temu pojawiły się zdjęcia korpusu z wycięciem na panel.

265923

Minie sporo czasu, zanim sprzęt pojawi się na półkach sklepowych, ale Martin Hajek postanowił wykonać wizualizację najnowszego sprzętu Amerykanów. Dzięki jego uprzejmości możemy zobaczyć, jak mniej więcej będzie wyglądał nowy laptop.

Obecnie nie wiadomo, kiedy Apple zdecyduje się wprowadzić produkt do sprzedaży, ale powinno to nastąpić jeszcze w tym roku.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Danax

    Super wygląda. Jest przemyślane w przeciwieństwie do większości komputerów posiadających relikty przeszłości z lat 80-tych (przyciski scrool lock, F1 itp.).

    Szkoda, że to takie drogie i z małym ekranem. Szkoda, że nie robią MacBooków 19 lub nawet 21″.