Michał21.08.2014
True Skate – symulator deskorolki znów za darmo

True Skate to nic innego jak świetny symulator deskorolki, który dziś ponownie dostępny jest w App Store zupełnie za darmo.

Zasada gry jest bardzo prosta. Za pomocą prostych gestów kontrolujemy widoczną na naszym ekranie deskorolkę. W grze mamy dostęp do różnych obiektów na których możemy wykonywać przeróżne tricki. Poniżej umieszczam krótki trailer na którym zaprezentowane zostały najważniejsze funkcje dostępne w grze.

Normalna cena gry bez promocji to 1,79€. Gorąco polecamy.

True Skate
Cena: 8,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Der

    Ja natomiast polecę Skate 2. Nie kosztuje może mało, ale zdecydowanie warto. Pierw miałem True Skate, bardzo mi się spodobała, więc postanowiłem kupić podobną grę, lecz bardziej polecaną. Przez pierwszy dzień żałowałem wydanych pieniędzy, lecz gdy już udało mi się ogarnąć sterowanie, to True Skate poszło natychmiast „do kosza”.
    Skate 2 jest dużo bardziej rozbudowane, więcej tricków, sterowanie po przyzwyczajeniu się dużo lepsze i bardziej intuicyjne. Duże możliwości personalizacji deski i dużo więcej sztuczek. Ponadto można odblokować nowe skateparki. Polecam wszystkim, którym podobało się True Skate, lecz czegoś im tam brakowało. Po kilku godzinach męczarni z przyzwyczajeniem się do sterowania, na pewno nie pożałujecie.