Krystian03.07.2015
Tweetbot 3 na iOS uaktualniony – co nowego?

Tej aplikacji chyba nikomu nie muszę opisywać. Apka do korzystania z Twittera na iPhone, czyli Tweetbot 3 w dniu wczorajszym została uaktualniona. Co się zmieniło?

W wersji oznaczonej numerkiem 3.6.2  zmian jest kilka. Dodane zostało wsparcie dla długich prywatnych wiadomości, dodano także powiadomienia dla „Quoted Tweet”, oraz pojawiła się możliwość wybrania jakości wideo przed umieszczeniem go na Twitterze.

Tweetbot

Co nowego w wersji 3.6.2

 • Support for Quoted Tweet notifications (enable in Tweetbot Settings)
 • Support for longer Direct Messages (enabled by Twitter in the near future).
 • Improved video upload quality

Aktualizacja dostępna jest w App Store za darmo.

Tweetbot 3 for Twitter. An elegant client for iPhone and iPod touch
Cena: 47,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
 • Stanislaw Pop

  Mam kłopot z tymi programami do Twittera. Oryginalny program w ipadzie i iphonie działa prawidłowo. Powiadomienia dźwiękowe i plakietki działają nawet jak program jest w tle. Dźwięki o nowym ważnym twicie słychać jak iphon jest z wygaszonym ekranem. w centrum powiadomień są nowe twitty i majle oraz SMS.

  Niestety programy Tweetbot dla ios oraz Twitterrific w wersjach płatnych Cena: 4,99 € powiadomienia działają szczątkowo. Pusch jest niedopracowane i szwankuje.

  Jak to jest, że darmowy program bez żadnej konfiguracji działa prawidłowo, program płatny wymaga sprawdzania, wylogowywania, zalogowywania, i potem nic.
  Nadmieniam, że oryginalny Twitter działa bardzo dobrze na zegarku Apple Watch. Sprawdzałem tylko Twitterrific i działanie kuleje – nie da się przeglądać timeline. Tweetbota na zegarku nie sprawdziłem bo wtedy nie miałem zegarka. a teraz zwróciłem aplikację do sklepu i dostałem zwrot waluty.