Michał17.12.2015
Twist – ładowarka sieciowa z czterema portami USB i zmiennymi końcówkami

Szukacie uniwersalnej ładowarki do swoich iUrządzeń? Jeśli tak, to poznajcie Twist, czyli ładowarkę, z wbudowanymi czterema portami USB, zmiennymi końcówkami i intuicyjnym twist-to-change.

Kto z nas nie zna tego problemu, gdy podczas pracy kilka naszych iUrządzeń nagle wskazuje niski stan naładowania baterii, a mamy pod ręką tylko jedną ładowarkę, która nie ma wystarczającej ilości portów aby urządzenia te podładować?

TWIST4

Widoczna na zdjęciu powyżej ładowarka Twist rozwiązuje te wszystkie problemy. Ładowarka posiada cztery porty USB, dzięki czemu możliwe jest podłączenie i równoczesne ładowanie, aż czterech iUrządzeń. To nie wszystko!

Twist świetnie spisuje się podczas podróży. Właściwie w tym celu ładowarka została zaprojektowana. Podczas wycieczki do Londynu, czy Nowego Jorku musimy oczywiście ładować nasze urządzenia. Prawda? Ale nie jest to takie proste, ponieważ wymagana jest ładowarka posiadająca specjalne końcówki. Można oczywiście wozić ze sobą cztery różne ładowarki Apple, ale nie jest to ani przyjemne, ani tanie rozwiązanie, ponieważ każda z ładowarek to koszt 89 zł.

TWIST2

Zamiast czterech ładowarek wystarczy kupić Twist ze zmiennymi końcówkami. Zmiana końcówki polega na prostym przekręceniu pierścienia dostępnego na środku ładowarki i gotowe.

Twist11

Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce. Rozwiązanie idealne, a jakie proste.

TWIST5

TWIST6

TWIST7

Teraz wyjeżdżając za granicę nie trzeba już pamiętać aby zabierać oddzielnie wszystkich ładowarek. Twist ma wszystko w sobie!

TWIST3

Naszym zdaniem uniwersalna ładowarka Twist to idealny prezent dla osoby, która szuka małej, zgrabnej i wielofunkcyjnej  ładowarki. Ładowarki dzięki której będzie możliwe ładowanie, aż czterech urządzeń jednocześnie i ładowarki, która ma w sobie wszystkie końcówki niezbędne do ładowania iUrządzeń podczas podróżowania po świecie. Gorąco polecamy!

Twist możecie kupić w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz