Krzysiek Borek04.08.2014
Twój iPhone samoczynnie się wyłącza? Jest na to rada

Jeżeli wasze iUrządzenie wyłącza się z nieznanych Wam przyczyn nie jesteście sami. Poniżej opiszemy Wam co należy w takim przypadku zrobić.

Problem dotyczy szczególnie iPhone`a 5. Poniżej przedstawię Wam parę metod, jak temu zapobiec.

Reset iUrządzenia

Pierwszą metodą na liście jest ponowne uruchomienie naszego urządzenia. Aby to wykonać przytrzymujemy na 10 sek. przycisk zasilania i home i trzymamy do momentu pojawienia się logo Apple, potem puszczamy obydwa przyciski.

Aktualizacja

Jeżeli tego nie wykonaliście, dobrze jest przeprowadzić aktualizację iOS do najnowszej,dostępnej wersji. W wielu przypadkach aktualizacja pomogła.

Podpinamy iPhone`a do ładowarki

Jeżeli hard reset urządzenia nie pomógł, podpinamy je do ładowarki, w momencie gdy się ono uruchomi i zacznie ładować, sytuacja jest prosta. Wina leży po stronie baterii urządzenia i należy ją wymienić. Ewentualnie możemy odtworzyć oprogramowanie iPhone`a i zobaczyć,czy to pomoże, jeżeli się tak nie stanie zanosimy iUrządzenie do serwisu lub samemu zajmujemy się wymianą baterii, o ile mamy odpowiednie umiejętności.

Odtworzenie oprogramowania

Ta metoda to ostateczność, jeżeli aktualizacja i hard reset nie pomogły tylko to Nam pozostało. Instrukcji wykonania odtworzenia oprogramowania iPhone`a nie będę zamieszczał, większość z Was powinna umieć to zrobić.

Dajcie znać w komentarzach,czy mieliście tego typu problem ze swoim iUrządzeniem.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek