Krzysiek Borek18.07.2015
Tylna część obudowy iPhone 6S Plus na pierwszych zdjęciach

Wczoraj w sieci pojawiło się parę zdjęć sugerujących wygląd tylnego panelu nadchodzącego iPhone‚a 6S Plus. Zdjęcia zostały udostępnione przez Future Supplier i pierwotnie ukazały się na łamach portalu Nowhereelse.fr.

Skupiają się one w głównej mierze na zobrazowaniu różnic w wyglądzie i konstrukcji, tych pierwszych nie ma zbyt wiele na zewnątrz, ale wiadomo, że podczas produkcji wzmocniono tylny panel nadchodzącego phabletu giganta z Cupertino.

iPhone-6s-Coque-Or-01-800x533

Future Supplier zauważyło zmianę wewnątrz pomiędzy modele 6 Plus z zeszłego roku a obecnym, który prawdopodobnie ukaże się we wrześniu. Zmianą lokalizacja śrub, odpowiedzialnych za przytrzymanie całego modułu głośnika. Oprócz tej zmiany nie zmieniło się nic w kwestii wzornictwa, co jedynie potwierdza, że Apple nadal nie zamierza zmieniać wyglądu słuchawek z „S” w nazewnictwie.

6s-plus-rear-housing-9

Ze zdjęć jasno wynika, że śruby trzymające moduł głośnika w modelu 6S Plus znajdują się wyżej, niż w obecnie sprzedawanym iPhonie 6 Plus.

Kolejną różnicą między ubiegłorocznym iPhone‚ami a nadchodzącymi będzie zmiana materiału, z którego produkuje się obudowę obydwu wariantów. Tylny panel obecnego 6 Plus jest „gładszy”, w przeciwieństwie do tego w nowym, nadchodzącym modelu. Apple zamierza użyć mocniejszego stopu, który wyeliminuje problemy z „Bendgate.”

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek