Krzysiek Borek21.08.2014
Tylny panel większego iPhone’a 6 zaprezentowany na zdjęciach

W sieci pojawiły się zdjęcia tylnego panelu iPhone’a 6 z większą przekątną wyświetlacza. Zdjęcia udostępnił serwis evasi0njailbreak, część większego iPhone’a została sfotografowana przy mniejszej.

Według źródła z Chin powstało mało egzemplarzy tej części, prawdopodobnie na potrzeby testów jakości. Jak zwykle ciężko zweryfikować wiarygodność zdjęcia i informacji od źródła. Choć miejsca na śrubki pokrywają się z wydanymi niedawno zdjęciami płyty głównej.

1

2

3

Apple 9 września, bieżącego roku zaprezentuje obydwa warianty iPhone’a 6. Nie wiemy tylko czy oba pojawią się w tym samym momencie, czy najpierw tylko jeden będzie dostępny w sprzedaży.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • kwawer

  „Apple 9 września, bieżącego roku zaprezentuje obydwa warianty iPhone’a 6.” – kiedy wy się nauczycie. nie zaprezentuje a prawdopodobnie zaprezentuje, chyba że macie jakieś wtyki w Cupertino

  • Janusz Pałucha

   Uwielbiam te wpisy.. w jednym artykule piszą o jednym modelu we wrześniu w drugim o październiku.. w trzecim że jeden we wrześniu drugi w październiku.. i tak można mnożyć artykuły.. a ludzie czyli my czytelnicy coraz bardziej zniechęcamy się do takich stron gdzie się rzuca prawdopodobieństwami. A jakieś pół roku temu był artykuł że we wrześniu pracownicy salonów Apple mają zakaz brania urlopów… echh..

   • kwawer

    większość artykułów to przypuszczenia, bo gdyby pisali akrtykuł tylko z pewnikami to może byłyby dwa w miesiącu co równa się praktycznie niewielkiej oglądalności, a bez odwiedzających nie ma sensu prowadzenia serwisu.