Krzysiek Borek29.12.2015
TypeStatus Plus dostępny w Cydii za 4,99$

TypeStatus Plus pozwala na wgląd, kto aktualnie pisze do nas wiadomość bez względu na używaną przez użytkownika aplikację. Obecnie wersja Plus wspiera Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, a także domyślne Wiadomości z iOS.

Poza wymienionymi przeze mnie aplikacjami TypeStatus Plus można połączyć z Telegramem, a nawet Apple Watch. Poza tym autorzy napisali własne API, które pozwala dodawać kompatybilne aplikacje, więc ich ilość z czasem będzie większa.

Aplikacja wyświetla powiadomienia, podczas gdy inny użytkownik zaczyna pisać do nas wiadomość i jest kompatybilna z Apple Watch, Bluetooth Low Energy i inteligentnymi zegarkami Pebble. Integracja z urządzeniem noszonym Apple to niecodzienny widok, w końcu Jailbreak na to urządzenie jest niedostępny. 
W aplikacji Wiadomości zawsze możemy sprawdzić, kto pisze do nas wiadomość, a wskaźnik wewnątrz aplikacji będzie przydatny podczas rozmów grupowych. Użytkownik może również śledzić nieprzeczytane wiadomości. Wystarczy odpowiednia konfiguracja w panelu preferencji TypeStatus Plus, wybieramy tam zintegrowane aplikacje i wygląd powiadomień. Powiadomienia pojawiają się na pasku statusu, gdy ich liczba wynosi 0, nie są w ogóle wyświetlane.

Obecnie TypeStatus Plus pobierzecie ze źródła Big Boss, a cena wtyczki to 4,99$, jej zakup to dopiero początek wraz z nim otrzymujemy dostęp do wersji rozwojowych i nie tylko. Dodatkowe rzeczy przy zakupie to:

  • wejście do grupy Slack (TypeStatus Plus)
  • komunikacja z autorami i innymi użytkownikami
  • podgląd API TypeStatus Plus Provider
  • częste aktualizacje wersji rozwojowej
Źródło: typestatus.com/plus/
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek