Michał04.05.2014
Unikaj mandatów z bezpłatną aplikacją RadarSTOP

RadarSTOP to nowa aplikacja, która ostrzega przed fotoradarami stacjonarnymi, kontrolą policji, fotoradarami mobilnymi, Inspekcją Transportu Drogowego oraz wypadkami i korkami na drogach w Polsce.

Za pomocą tej prostej aplikacji możecie zgłaszać powyższe zdarzenia drogowe i ostrzegać innych. Zgłoszone przez Was informacje zostaną natychmiast rozesłane do pozostały użytkowników ON-LINE. Każdy użytkownik może odwołać lub potwierdzić otrzymane zgłoszenie jeżeli faktycznie miało miejsce.

Aplikacja ściśle współpracuje ze społecznością użytkowników nawigacji MapaMap, której na rynku polskim sprzedano już bez mała 2 miliony licencji. Oznacza to że wszystkie zgłoszenia przesłane przez użytkowników nawigacji MapaMap są przekazywane użytkownikom aplikacji RadarSTOP i odwrotnie.

RadarStop.onetech.pl

Wszystkie zdarzenia drogowe przed którymi RadarSTOP ostrzega są wyświetlane użytkownikowi na mapie. Możemy zdecydować czy mapy mają być ściągane w czasie rzeczywistym (ON- LINE), czy aplikacja ma je pobrać jednorazowo i zainstalować na stałe w telefonie.

Funkcje dodatkowe:

  • ostrzeganie o przekraczaniu prędkości
  • ostrzeganie przed robotami drogowymi
  • ostrzeganie przed przejazdami kolejowymi
  • funkcja pikietażu ( informacja na którym km drogi się znajdujemy)
  • szereg funkcji personalizujący aplikację: kolory mapy, komunikaty, sposób ostrzegania itp.
RadarSTOP
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz