Krzysiek Borek25.08.2015
Urzędnik China Mobile potwierdza wiele zmian w iPhonie 6S

Według jednego z urzędników China Mobile iPhone 6S i 6S Plus pojawią się między 18, a 25 września na terenie państwa środka. Nie podano dokładnej daty, choć potwierdza to prawdopodobną datę prezentacji nadchodzących słuchawek Apple. Prezentacja prawdopodobnie odbędzie się 9 września bieżącego roku.

Zastanawiacie się nad Force Touch? Obydwa modele będą wyposażone w technologię pozwalającą na rozpoznanie siły nacisku na wyświetlacz. Jedyna niewiadoma to moment wprowadzenia sprzętu z tą technologią, nie tylko iPhone‚y będą z niej korzystać. ZTE Axon Mini i Huawei Mate S mają być pierwszymi smartfonami z Androidem, wykorzystującymi tę technologię.

iP6s

Urzędnik nie słyszał nic o różowym wariancie kolorystycznym modelu 6S, ale wszystko się może zdarzyć. Potwierdził informacje o podwojeniu pamięci operacyjnej, więc na 100% obydwa modele 6S będą mieć 2GB RAM, oprócz tego Apple postawi na 12MPix aparat główny Sony. Zmiana z 8MPix na 12 powinna być zauważalna przy wykonywaniu zdjęć, dodatkowo obydwa iPhone‚y 6S będą działać na podstawie układu scalonego Apple A9.

Nie pojawiły się żadne informacje, dotyczące 4 – calowego iPhone‚a i iPada Pro. Choć im bliżej do prezentacji, tym więcej informacji powinno się pojawić.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek