Michał26.02.2014
Uwaga! iPad uzależnia

Sytuacja którą chciałbym Wam dzisiaj przedstawić ma miejsce na pewno w wielu domach na całym świecie.

Korzystanie z iPad, czy iPhone jak wiemy jest bardzo intuicyjne. Bez problemu nawet najmniejsze dziecko nauczy się w bardzo szybkim czasie jak prawidłowo należny korzystać z tych urządzeń. Problemy pojawiają się dopiero w momencie, gdy staramy się zabrać dziecku wcześniej wspomniane iUrządzenie. Film, który postanowiłem umieścić poniżej przedstawia dwuletnie dziecko, któremu zabrano iPada. Zobaczcie koniecznie co się stało.

Czy w Waszych domach jest podobnie?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Patrycy

    Jakby zabrali lalke tez by ryczala. Kurwa swoja droga co to za artykul kto jest takim oslem ze za to placi. Dziewczynce zabrali iGadzet i placze, zobaczcie sami filmik ponizej. Kurwa mam wrazenie ze ta mala byla by w stanie sklecic cos bardziej interesujacego na tym seoim iPadzie

  • Daniel

    Heheh podejrzewam ,ze nie jeden starszy czlowiek by sie rozplakal po rozłące. A gdyby iPadł to od razu łzy w oczach. No niestety norma. Ale da sie szybko odzwyczaic .Nie ma co duze halo robic :) Jezeli chodzi o dzieci, to na pewno jest błąd rodziców, bo chcą dziecko czymś zająć, więc dajmy biedakowi gadżecik.