Krzysiek Borek30.06.2015
Verizon i DROID „Kinzie” na wyłączność

Od dawna wiemy, że Motorola pracuje nad paroma urządzeniami mobilnymi z serii DROID. Dziś pojawiły się informacje o jednym z nich, wszystko z powodu przejścia testów wydajnościowych.

Sprzęt, jaki poddano testowi to Motorola XT1585 „Kinzie”, test pokazuje, że mamy do czynienia z mocnym sprzętem mobilnym.
droid-kinzie-1

Kinzie prawdopodbnie wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 5,5 – cala i rozdzielczości QuadHD. Moc obliczeniową zapewni Snapdragon 810, a zdjęcia wykonamy aparatem głównym o rozdzielczości 20MPix,. Autoportret lub wideo – rozmowy przeprowadzimy za pośrednictwem przedniej kamerki o rozdzielczości 4,8MPix. Użytkownik otrzyma 21GB pamięci na dane i 2,8GB pamięci RAM, bardziej celowałbym w 3GB i 32GB pamięci wewnętrznej. Sprzęt działał pod wodzą Androida 5.1.1 Lollipop.

droid-kinzie-2

DROID Kinzie teoretycznie jest potworem, ciekaw jestem,jak poradzi sobie tylko na jednym rynku. W końcu, jedynie Amerykanie będą w stanie oficjalnie nabyć słuchawkę. Obok Kinzie ujrzymy, Clarka z nieco mniejszym wyświetlaczem, 5,2 – cala i Snapdragonem 808. Obydwa smartfony pojawią się w tym samym momencie, prawdopodobnie w tegorocznym okresie wakacyjnym.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek