Krzysiek Borek26.03.2017
W JD.com zamówiono prawie pół miliona czerwonych iPhone’ów 7

Od zeszłego piątku możecie zamawiać iPhone’a 7 i 7 Plus w czerwonym kolorze obudowy. To pierwszy raz, gdy Apple decyduje się na taki krok w ramach partnerstwa z (RED).

Częściowy zysk ze sprzedaży idzie na walkę z HIV, AIDS i wieloma innymi chorobami. Być może ten fakt ma związek z tym że w sklepie JD.com złożono prawie pół miliona zamówień.

Rejestracje nie dotyczą większości Azjatyckich sklepów, a biorąc pod uwagę większość można powiedzieć, że zamówienia spokojnie przekroczą milion. Jest to dowód na to, że czerwony wariant kolorystyczny jest dostępny na całym świecie i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wygląda na to, że wystarczy zmienić kolor obudowy (zewnątrz i wewnątrz), aby zyskać kolejne fundusze ze sprzedaży tego samego modelu urządzenia. Ceny są takie same w porównaniu do obecnie sprzedawanych wariantów kolorystycznych, ale wersje Product (RED) są dostępne ze 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Oprócz telefonu w pudełku znajdziecie białe akcesoria takie jak ładowarka, kabel Lightning, słuchawki EarPods i adapter Lightning → jack 3,5 mm.

Źródło: gizmochina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek